-3%

Велосипед сталь 26 Formula DRIFT AM DD рама-16,5 срiблястий (матовий) з крилом Pl 2024
7 999 ₴
7 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-FR-26-722
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів Ростовка рами 16.5, 16.5 Зріст велосипедиста 160-180 Вес Нетто Ед 18 Діаметр колеса 26 Бренд велосипеда Formula Передній перемикач L-twoo FD-V4008-H Задній перемикач Shimano RD-TZ500, 7k Касета/трищітка SHIMANO TZ-500, 14-28 Покришки Wanda 26X2.10 універсальний протектор Винос Алюмінієвий, 60 мм Матеріал рами Високоміцна сталь "High tensile steel" рама з заниженою геометрією Призначення велосипеду Всюди Категорія велосипеду Гірський Ручки керма гума Ободи Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Тип переденього гальма дискове, механічне Тип заднього гальма дискове, механічне Вага велосипедиста до 110 кг Кермо Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Д. 31,8 мм Ширина 680мм Каретка Картридж , з пило-вологозахистом Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm Ручки перемикання моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7 Багажнік нема Педалі пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику Вилка Пружинно-еластомірна, хід 50мм Гальма Ротори 160/160mm Шатуни сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу Втулки сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик Країна виробник Україна Стать Універсальний Тип рами Хардтейл Тип амортизації Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 16.5" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17,6 |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Вынос | Алюміній 60 мм |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Рік | 2024 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); брудозахисні крила |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | L-twooo FD-V4008-H |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Підходить на зріст, см | 160-180 |
| Покришки | Wanda 26X2.10 універсальний протектор |
| Стать | Універсальний |
| Призначення | Всюди |
| Рама | високоміцна сталь |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки перемикання | моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7 |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Гальма | дискові 160/160 |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 749 ₴


