Діаметр коліс 26" Матеріал рами алюміній Рама алюміній, полегшена Розмір рами 15" Вилка Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом Руль Ергономічного типу, посилень, сталь, 680 мм д.31,8мм Рульова колонка 1-1/8" Винос Алюміній 80мм Каретка Картридж, з пило-вологозахистом Шатуні сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу Передній перемикач Shimano AFDTZ500DSDM6 Задній перемикач Shimano RD-TZ500, 7k Ручки перемикання 7, 7K зірочки задні Кількість швидкостей 21 Цеп KMC Z-7 Ручки руля Гума Переднє гальмо Дисковий механічний Задній гальмо Дисковий механічний Втулка передня сталь, кулькові підшипники, посилений літій фланець 14G 36H, ексцентрик Втулка задня Ободі Двостинний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Шини Wanda 26X2.10 універсальний протектор 16.3 Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів Призначення По пересіченій місцевості Підходити на зріст, см 150-165
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16,3 |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Вынос | Алюміній 80мм |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Рік | 2024 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 36H |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Передній перемикач | Shimano AFDTZ500DSDM6 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Підсідельний штир | Сталь, 300 мм |
| Підходить на зріст, см | 155-170 |
| Покришки | Wanda 26X2.10 |
| Стать | Жіночий |
| Призначення | Всюди |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Гальма | дискові 160/160 |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 650 ₴


