
Колесо заднє під тріскачку TRAVELLER 28" 36Н V-brake/Disc MTB
596 ₴
- В наявності
- Код: 3837
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Втулка — з різзю під тріскачку та різзю під фланець гальмівного ротора
Підшипники — насипні
Спиці — 2 мм
Обод - TRAVELLER 6061 AL 28"
Матеріал обода — алюмінієвий сплав
Профіль обода — подвійний
Внутрішня ширина обода — 17 мм
Зовнішня ширина обода — 23 мм
Наявність гальмівних доріжок — є
Вага — 1.180 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веломайстер |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 28" |
| Діаметр обода | 28" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴



