
Велосипед алюміній 27,5 Formula MOTION AM DD рама-17" чорно-зелений (матовий) 2024
10 034 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-FR-27.5-214
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед Formula MOTION 29" Хардтейл 2024 без крил без багажника DD тріскачка
Гарантія
10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Вага велосипедиста
100 кг
Гальма
160мм, YINXING DB-01
Вес Нетто Ед
17
Зріст велосипедиста
178-185
Ростовка рами
17"
Діаметр колеса
27,5
Покришки
29" x 2.10, WANDA W2003
Ободи
29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18
Сідло
CRO 2503-01
Бренд велосипеда
Formula
Ручки керма
JUNTAI JT-G262
Задній перемикач
SHIMANO ARDTZ500GSD, 7 швидк.
Передній перемикач
SHIMANO FD-TZ500
Касета/трищітка
SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т
Педалі
Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236
Винос
Алюмiнiй, довжина: 80мм, JIASHIHE JSH-306
Матеріал рами
Алюмінієва, полегшена
Особенности материала рамы
Алюмінієва, полегшена
Вилка
Амортизаційна з локаутом, cталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 27.2мм х 350мм, без замка, FUWEI SP-200
Кермо
Високоміцна сталь, L680мм, чорний (матовий), RUIAN T-02
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, XH-B-AM012
Тип переключателя
Відсутній
Призначення велосипеду
Всюди
Категорія велосипеду
Гірський
Тип переденього гальма
Дисковий
Тип гальма
Дискові
Тип заднього гальма
Дискові механічні
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A
Ручки перемикання
Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21
Багажнік
Нема
Втулки
сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Тип рами
Хардтейл
Тип амортизації
Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16,6 |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Вынос | Алюміній 80мм |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Рік | 2024 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 36H |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Передній перемикач | Shimano AFDTZ500DSDM6 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Підсідельний штир | Сталь, 350 мм |
| Підходить на зріст, см | 165-180; 175-185; 185-200 |
| Покришки | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Призначення | Всюди |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Кермова колонка | 1-1/8 |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Тип | Гірські |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Гальма | дискові 160/160 |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 034 ₴


