
Велосипед алюміній 29" Leon TN-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-21" графітовий з чорним та червоним (матовий)
20 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-LN-29-178
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бренд велосипеда
Leon
Категорія велосипеду
Гірський
Діаметр колеса
29
Тип амортизації
AM Hydraulic lock out
Вилка
SR Suntour XCT, хід 100мм, гідравлічний локаут
Втулки
ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик
Винос
Zoom, алюмінієвий, 90 мм
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів
Задній перемикач
SHIMANO Altus RD-M310
Каретка
Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом
Касета/трищітка
Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета
Ободи
алюмінієвий, подвійний
Педалі
FeiMing алюмінієва нековзаюча рамка
Передній перемикач
SHIMANO Altus FD-M310
Покришки
KENDA K1153 29x2,10 універсальний протектор
Стать
Чоловічий
Матеріал рами
Алюмінієва, сплав 6061, гідроформовані труби, внутрішнє проведення тросів
Призначення велосипеду
Всюди
Зріст велосипедиста
165-178; 173-185; 180-195
Ростовка рами
19, 21
Кермо
алюмінієвий, райзер, батований, д. 31,8мм, ш. 660мм
Ручки перемикання
SHIMANO Altus SL-M315 L3 R8
Ручки керма
Резинові, з алюмінієвим замком
Сідло
Комфортне з м
Країна виробник
Україна
Тип заднього гальма
дискові гідравлічні
Тип переденього гальма
дискові гідравлічні
Тип рами
Хардтейл
Гальма
SHIMANO BL-MT200 160/160мм
Шатуни
PROWHEEL MPE-301P 42-32-22 175мм
Вага велосипедиста
до 110кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 21" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 700 ₴

