
Велосипед сталь 29" SPACE MARS AM DD тріскачка рама-20" біло-синій 2024
6 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-SP-29-005
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед ST 29" SPACE MARS (036) AM DD трещотка рама- " 2024. Велосипед ST 29" SPACE MARS (036) AM DD трещотка рама-" 2024. Товщина шприха 14G Гарантія 3 місяці Касета/тріскачка 7-шв, індексна 14-28 Передній перемикач Aimeigao FD-TZ30 Задній перемикач Aimeigao RD-TZ50 Вынос Aluminium, 80mm Покришки CST C-1820 29X1.95 універсальний протектор Матеріал рами Високоміцна сталь "High tensile steel" Ручки керма гума Ободи Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Тип переднього гальма дисковий, механічний Тип заднього гальма дискові механічні Кермо Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Д. 31,8 мм Ширина 680 мм Каретка Картридж, з пило-вологозахистом Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm Ручки перемикання моноблоки Aimeigao EF-51 Багажник немає Педалі пластикові платформи з зачіпками, на кульковому підшипнику Вилка Пружинно-еластомірна, хід 50 мм Гальма Ротори 160/160mm Шатуни сталь, 24*34*42T із захистом від потрапляння одягу Втулки сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H Тип рами Хардтейл Тип амортизації Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 20" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 640 ₴


