
Велосумка "байкпакінг" під сідло BRAVVOS A2-402 62x14x14 см Чорно-синя
741 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-039
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення, Світловідбиваюча стрічка, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Синій |
| Висота | 14 мм |
| Об'єм | 12 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴

