
Велосумка "байкпакінг" під сідло BRAVVOS A2-402 62x14x14 см Сіра
741 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-027
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка "байкпакінг" під сідло BRAVVOS A2-402 62x14x14 см
Велика підсідельна сумка, з якою ви можете перевозити вантажі та особисті речі, відмовившись від використання багажника. Особливо ця сумка буде корисна для велосипедів, на які встановлення багажника неможливе за технічними особливостями рами. Сумка щільно стягується ременями на клямках і липучках, надійно кріпиться на велосипеді, швидко встановлюється і знімається.
Сумка виготовлена з водовідштовхувального матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 62 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості велосумки | Кріплення для мигалки, Світловідбиваюча стрічка, Стійкість до забруднень, Непромокальність, Швидкознімна кріплення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴


