
Велосумка-кейс під сідло BC-BG167 20 x 10 x 9 см
473 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-053
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсідельна сумка BC-BG167 у виготовленні з жорстким каркасом, для збереження вмісту. Велосумка призначена для перевезення дрібниць, запасної камери та інших необхідних для велосипедиста аксесуарів.
Кріплення: за рейки сідла та підсідельний штир
Розмір: 20*10*9 см
Цвет: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Об`єм | 1.8 л |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Стійкість до забруднень, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴






