
Велосумка-кейс під раму BC-BG168 27 x 11 x 7 см
477 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-054
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка-кейс під раму BC-BG168 27 x 11 x 7 см
Нарамна сумка BC-BG168 призначена для встановлення у верхній трикутник рами велосипеда. Сумка виготовлена у виготовленні з жорстким каркасом, для збереження вмісту.
Кріплення: на верхню трубу рами та підсидельний штир
Розмір: 27*11*7 см
Цвет: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴



