
Велосумка-кейс на раму BC-BG169 23 х 10 х 9 см
438 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIB-055
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка-кейс на раму BC-BG169 23 х 10 х 9 см
Нарамна сумка BC-BG169 призначена для встановлення на верхню трубу рами велосипеда зверху.У простородній сумці такого типу називають "сумка-бензобак". Зручний помічник для перевезення велоаптечки та дрібних речей.
Сумка виготовлена у виготовленні з жорстким каркасом, для збереження вмісту.
Кріплення: на верхню трубу рами
Розмір: 23*10*9 см
Цвет: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴




