
Сідло VZ-124-1 280х240 з пружинами та замком
317 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2382
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сідло VZ-124-1 280х240 з пружинами та замком
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велоритм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал рамки | Сталь |
| Призначення | Прогулянкове |
| Особливості | Амортизаційні пружини |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | L |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴



