Зарядний пристрій 48V для електровелосипеда
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kelb.Bike |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 20 см |
| Маса | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга заряджання | 48 В |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴





