
Сніжколіп 74155 на 2 сніжки, зелений, 4FUN Game Club
103 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3106
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сніжколіп 75605 на дві сніжки, 4 кольори, діаметр кульки 6 см, "FUN GAME"
Сніжколіп — іграшка, яка має велику популярність серед дітей і дорослих у зимовий період.
Снежколеп на два снежка. Пристрій має напилення білого кольору. Являє собою пристрій зі щипцями, на краях яких встановлені ковші для ліплення снігових кульок. Діаметр сніжка — 7 см.
Принцип гри — необхідно набрати снігу та закрити щипці для того, щоб ковші на їхніх краях сформували дві кулі, виходять кулі діаметром 6 см.
Отже, отримавши ідеально рівні кулі, з ними можна буде робити все, що завгодно: гратися в сніжки або ліпити кумедні фігурки.
До того ж цю іграшку можна використовувати й у літню пору для ліплення кульок із піску.
У наявності 4 різних кольорів.
Розмір: 27-8-6 см
Рекомендований вік: від 3 років.
Паковання сітка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сніжколіп |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 7 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Паковання | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴



