Велосипед AL 27.5" FORMULA ZEPHYR 3.0 AM DD 2022 рама 19" Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувати нам. Formula — бренд, який не має конкурентів у виробництві велосипедів недорогої цінової категорії. Щороку лінійка велосипедів Формула вдосконалюється й розширюється. Сьогодні велосипеди Формула — бренд, що лідирує серед спортивних бюджетних торгових марок України. Велосипед 27.5" Formula ZEPHYR 3.0 DD 19" сіро-червоний 2022 — чудовий і надійний велосипед від відомого бренда Formula. Він перетворить катання на справжнє задоволення. Його легка алюмінієва рама, дискові гальма та продумана до дрібниць геометрія виведуть вашу поїздку на новий рівень. Високу прохідність по різних типах поверхні забезпечують якісні покришки. Надійна гальмівна система робить гальмування безпечним за будь-яких умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей, переднє перемикання швидкостей, Ручне |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 504 ₴


