Роги на кермо алюмінієві прямі HX-Y01-18 Чорні
Класичні рога на руль
• Характеристики:
• Матеріал: алюміній
• Вага: 115 гр.
• Довжина: 110 мм.
• Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Сумісні з карбоновими рулями, Продаються парою, Для грип-шифт |
| Розмір | L |
| Тип | Рогу |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Діаметр | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴


