Велосипед ARDIS MONTANA MTB AL 26" Клас велосипеда: MTB (Однопідвіс) Бренд: ARDIS Модель: Ardis Montana 27.5" Рама Алюмінієва 6061 MTB Розміри рам 19" Вилка ARDIS CH-386-26"; 25,5mm; ход 60mm Кермова колонка NECO 1-1/8"x44x30мм Вынос ARDIS L=90mm; 28.6mm/31,8mm Кермо ARDIS L = 620 mm/31,8 mm; сталь Задній перемикач Shimano RD – TX35. Tourney Передній перемикач Shimano FD-TZ30 Манетки SHIMANO ST-EF51 (3/7) Гальма Disc brake Гальмівні ручки SHIMANO ST-EF51 Грипси: ARDIS Система (шатуни) ARDIS 42/34/24 зуб., алюмінієві Каретка NECO B910P картридж Педалі FPD (NW-311), пластикові платформи Цепь KMC Z-51 Narrow Касета SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 К-сть ск.ореностей: 21 Ободи ARDIS 26", алюмінієвий, двостінний Спиці 26" сталь Передня втулка МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна. Задня втулка МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна. Шини KENDA MTB 26”x2,10 Сідло ARDIS MTB comfort Підсідел. штир ARDIS L=300mm; Ø27,2mm Вага (кг): 14,5 Гарантія 12 мес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.5 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Кермо | Вигнутий |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴









