Велосипед AL 27.5" Ardis TITAN MTB AM DD рама 17" Бренд ARDIS Клас Гірський Тип Хардтейл Діаметр коліс 27.5" Матеріал рами Алюміній Вилка SR Suntour XCE 28" 100mm Кількість швидкостей 24 Тип гальм Дискові механічні Гальма Ares 160 мм Передній перемикач швидкостей Shimano FD-M313 ALTUS Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney RD-TY300 Ручки перемикання (манетки) SHIMANO ST-EF51 (3/8) Гальмівні ручки SHIMANO ST-EF510 3x8 ск. Кермова колонка Neco 1-1/8" Система шатунів ProWheel 175 мм 42 зуби алюміній Касета SHIMANO CS-HG41, 11-32 зуб. 8 зв Цепь KMC 8 Speed Каретка Neco Картридж під квадрат Задня втулка Shimano TX505 32H CenterLock Передня втулка Shimano TX505 32H CenterLock Ободи Gravity 27,5" алюміній подвійний 36Н Покришки CST MTB 27.5x2.10 Кермо Ardis Алюмінієвий 31.8мм чорний Вынос руля Ardis Alloy 1.1/8-31.8 мм Підсідельний штир Алюміній 31.2 мм Сідло Velo Педалі Алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.5 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 140 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість зірок | 3 |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 475 ₴


