Велосипед ARDIS Santana M 24 — якісний міський байк для підлітка від 8 років. Він має класичні характеристики — 6-швидкісна трансмісія від японської фірми Shimano, гальма типу V-brake, надійна рама та регульоване за висотою сідло. Для більшої зручності він обладнаний багажником, крилами, що захищають від води. Велосипед підійде тим підліткам, які не можуть спокійно сидіти на місці та прагнуть якомога більше часу приділяти спорту й активним захопленням.
Характеристики
Виделка ZOOM Bravo-327-24"; 25,5mm; ход 50mm
Задний переключатель: Sunrun RD-HG-26A
Заднє гальмо: ARTEK V-brake (Ободне гальмо)
Задня втулка: KT 14Gx36H, сталева чорна.
Задня зірка: SUNRUN 14-28 зуб.
Каретка: NECO B910P картридж
Манетки: Sunrun SL-KD-80
Ободи: Stars Circle J19, алюмінієвий, двостінний; 507X18mm 36H
Педалі: FPD (NW-311), пластикові платформи
Передній перемикач: Sunrun FD-QD35
Переднє гальмо: ARTEK V-brake (Ободне гальмо)
Передня втулка: KT 14Gx36H, сталева чорна.
Підсідельний штир: Сталевий, L = 250 mm; Ø25,4mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2020 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴










