
Вісь передня з ексцентриком (3/8" х 108 мм)
157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2570
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вісь передня з ексцентриком (3/8" х 108 мм)
Розмір: 3/8" х 108 мм
Вісь з ексцентриком і конусами
Вага: 115 гр.
Характеристики
| Вісь | |
|---|---|
| Діаметр осі | 9.5 мм |
| Длина оси | 108 мм |
| Матеріал осі | Сталь |
| Основні атрибути | |
| Кріплення | Ексцентрик |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Передня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴



