Сумка підсідельна Huasion з жорстким кріпленням. Верх і дно сумки жорсткі, додаткова змійка збільшує об'єм сумки, що надає велику місткість, є одна кишеня на блискавці.
Особливості:
швидкознімна
вирізняється високою якістю
має 1 відділ
є можливість збільшення об'єму сумки
світловідбивна стрічка
матеріал водовідштовхувальний
виробництво Тайвань
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Об'єм | 1 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴


