Велосипед 29" CROSSRIDE MADMAN рама 17.5"
Бренд
CROSSRIDE
Клас
Гірський
Тип
Хардтейл
Діаметр коліс
29
Матеріал рами
Сталь
Вилка
Crossride 29 (80 мм хід) сталь
Кількість швидкостей
21
Тип гальм
Дискові механічні
Гальма
Дискові Ares Mechanical, ротор 160 мм
Передній перемикач швидкостей
Sun Run FD-QD-35 3 ск.
Задній перемикач швидкостей
SUNRUN RD-HG-18A FWD 6-7 ск.
Ручки перемикання (монетки)
Sun Run 3x7 cк.
Гальмівні ручки
Ares алюміній
Кермова колонка
Ardis 1/1"
Система шатунів
Сталь 175 мм 42-32-22
Касета
трещетка SunRun 8зв.
Цепь
MAYA
Каретка
Neco Картридж
Задня втулка
Сталь 14х36Н
Передня втулка
сталь Shunfeng SF-A201F 14Gx36H
Ободи
Gravity 27,5 алюміній подвійний 36Н
Покришки
FORZA SY-B030
Кермо
Сталь 25.4 мм
Вынос руля
Сталь 25.4 мм
Підсідельний штир
Сталь 25.4 мм
Сідло
Crossride
Педалі
Пластик
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2019 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 17.5" |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Кількість зірок | 3 |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Крила | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувацькі характеристики | |
| Багажний кошик | Немає |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 362 ₴









