
Сумка нарамна для смартфона + відділ для інструментів
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1386
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нарамна сумочка для телефонів з екраном до 5,5 дюймів. Сенсор працює через прозору поверхню. Легко встановлюється, зручна у використанні. Дуже містка. Зроблена якісно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Світловідбиваюча стрічка, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Об'єм | 2 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.5 мм |
| Розмір смартфона | до 5.5" |
| Тип велосипедної сумки | Нарамна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

