
Педалі пластикові з пухирцями HS-JD-52 МТВ Сині
184 ₴
- В наявності
- Код: 0914
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педали пластиковые с пупырышками HS-JD-52 МТВ Синие
со светоотражателями
удобная платформа
противоскользящие резиновые вставки с шипами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Особливості | Знімні світловідбивачі, Широка платформа, Продаються парою |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴

