
Кошик дитячий велосипедний СТ-M 25x20x17 металізований на кермо Рожевий
141 ₴
- В наявності
- Код: 3313-3
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий велосипедний кошик підійде до будь-якого дитячого велосипеда з колесами діаметром 12"-24" розмір 25x20x17 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 17 см |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Сумісність з гальмами | З обідними, З дисковими |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


