
Колесо заднє під тріскачку Morovans 24" алюмінієвий подвійний обід
550 ₴
- В наявності
- Код: 4445
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики: Втулка — з різзю під тріскачку Підшипники — насипні Спиці — 2 мм Обід — Morovans AWS 6061 AL 24" Матеріал обода — алюмінієвий сплав Профіль обода — подвійний Наявність гальмівних доріжок — є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веломайстер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Д | 26" |
| Діаметр обода | 26" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



