Полюбляєте екстрим та велику швидкість? Не хочете обмежувати себе санками чи лижами? Тоді представляємо вам чудову тарілку-крижанку яка забезпечить вам не один швидкісний спуск з будь-яких схилів. Надійна та практична, вона служитиме вам довгий час.
Хіба можна уявити зиму без веселих розваг на свіжому повітрі?
Це ігри в сніжки та ліплення сніговиків. Але лідером серед усіх зимових ігор, як у дітей, так і у дорослих – спуск із снігових гірок.
Аеродинамічна форма саней забезпечує швидкий розгін, а гладка поверхня – стрімкий спуск.
Великі ергономічні ручки дозволяють міцно триматися, а їхня спеціальна форма захищає руки під час катання. Сани виготовлені з морозостійкого якісного пластику, міцні та без запаху.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marmat |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ледянка |
| Цвет | Голубой |
| Размеры | |
| Высота | 7 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴









