Опис
Опис Ліхтаря налобного BL-1804A COB XPE
Ліхтар налобний BL-1804A COB XPE поєднує в одному корпусі два незалежних один від одного ліхтарика. У кожного своя кнопка управління і включення / вимикання, перемикання режимів виробляється окремою кнопкою для кожного з ліхтариків.
У лівій частині корпусу розташований ліхтар СОВ з 12 кристалами. Має дуже яскраве розсіяне світло і використовується при ближньому освітленні (ближнє світло). У правій частині корпусу розташований ліхтарик зі світлодіодом хре, який має сфокусований промінь, застосовується при далекому освітленні.
Ліхтарі мають 3 режими роботи: інтенсивний, економ і стробоскоп.
Джерелом живлення служить с'ёмий акумулятор типу 18650 (3,7V, Li-ion).
Зарядка здійснюється за допомогою USB шнура (комплектується) від будь-якого USB адаптера або роз'єму.
Ліхтар оснащений сенсором руху. Виготовлений з легкого і міцним пластикового корпусу. Має регульоване кріплення на голову.
Характеристики:
Тип пристрою: Налобний LED ліхтар;
Тип ліхтаря: Акумуляторний;
Матеріал корпусу: пластик;
Режими роботи: яскравий, економ, стробоскоп;
Кількість світлодіодів: 2 СОВ (12 кристалів) і хре;
Розміри: 82 х 32 х 34 мм;
Харчування: акумулятор типу 18650 (3,7V, Li-ion).
Комплектація:
ліхтар;
Акумулятор типу 18650;
Шнур для зарядки USB - micro USB;
Регульоване для кріплення на голову.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BL |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 97 г |
| Время работы | 5 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дальность светового луча | 110 м |
| Длина | 82 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Крепление | Ремешок |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый, Пылестойкий, Противоударный, Влагостойкий |
| Режимы работы фонаря | Средний, Максимальный, Мигающий |
| Световой поток | 1000 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип заряда | micro USB, От сети, USB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
Информация для заказа
- Цена: 246 ₴











