Опис
Потужний налобний ліхтар W602 з світлодіодом T6 + XPE x 2шт буде Вам корисним помічником і вдома, і на відпочинку і на роботі.
У ліхтарику використовується потужний світлодіод T6 від всесвітньо відомої американської компанії CREE. Ззаду ліхтаря є червоний світлодіод, який дублює режими основного діода Т6. Так само ліхтар оснащений двома додатковими XPE світлодіодами для збільшення яскравості і кута огляду. Для зручності роботи кут нахилу додаткових світлодіодів XPE можна регулювати окремо від основного світла.
Корпус налобного ліхтаря виготовлений з АВС пластика і авіаційного алюмінію - міцний і в той же час легкий. Пиловологозахищений і ударостійкий. Живлення від вбудованого акумулятора. Заряджається від зарядки USB (в комплекті не поставляється). Регулюється кут нахилу основний голови ліхтаря до 100 градусів, додаткових ліхтарів - 180 градусів.
Тип харчування: акумулятор 18650 х 2шт
Матеріал: пластик + метал
Оптичний зум: так
Кількість діодів: Т6 x 1 шт, хре х 2 шт
Кількість режимів роботи: 4 (T6, 2XPE, T6 + 2XPE, стробоскоп)
Комплектація: ліхтар, 2 акумулятора типу 18650, шнур USB, ремінець на голову
Розміри: голØ26, L67, H71, W88
Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися в залежності від поставки)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 97 г |
| Время работы | 15 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дальность светового луча | 110 м |
| Длина | 70 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Крепление | Ремешок |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Особенности фонаря | Пылестойкий, Водонепроницаемый, Влагостойкий, Противоударный |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Мигающий, Средний |
| Световой поток | 1000 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип заряда | micro USB, USB, От сети |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
Информация для заказа
- Цена: 432 ₴








