Складаний велосипед FORMULA SMART 20" Тип амортизації Ригід Тип Складні Підлога Універсальний Матеріал рами сталь Розмір рами 13" Кермо Сталь 560мм Каретка Картридж, Kenli KL-08A з пилом-вологозахистом Кількість швидкостей 1 Передні гальма1 передній ексцентрик Обода Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 28H Гальма задній ножний (гальмівна втулка)/передній (V-brake) Педалі Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику Багажник сталевий, вантажопідйомність 11к0. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів.
см 120-160 Країна виробник Україна Рік 2021 Діаметр коліс 20" Рама високоміцна сталь "High tensile steel" Вилка сталь, жорстка Винос сталь, регульований по висоті Шатуни сталь, 38T. Покришки Wanda 20x1,95 універсальний протектор Седло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 245*155 мм Додатково Вага (кг) 15,1 кг Призначення По місту Вага велосипедиста
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формула |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 15.1 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2021 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴


