Чохол для санок на штучній овчині
Цей чохол для санок, виготовлений зі штучної овчини, підходить також для гойдалки та колясок. Універсальність, комфорт і зручність. Зовнішня частина виготовлена з плащової тканини, водовідштовхувальне просочення.
Розміри: Довжина — 50 см. Ширина — 25 см. Висота — 23 см. Догляд: Машинне прання за 30 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Матрац |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Матрац для санок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина: | 50 см |
| Призначення | Для санок |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴






