
Роги на кермо алюмінієві прямі HX-Y01-01 Чорні
131 ₴
- В наявності
- Код: 2673
+380 (98) 030-20-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роги на кермо алюмінієві прямі HX-Y01-01 Чорні
• Матеріал: кований алюміній 6061 Т6.
• Довжина: 130 мм.
• Вага: 150 г.
• Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Продаються парою, Сумісні з карбоновими рулями, Для грип-шифт |
| Розмір | L |
| Тип | Рогу |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Діаметр | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴

